Ласкаво просимо на інтернет-сторінку "Повідомлення про побічну реакцію"

Ви можете використовувати цю форму для повідомлення про побічну реакцію, яка сталась під час застосування лікарського засобу компанії АстраЗенека. Ми зобов'язані дотримуватися вимог законодавства у сфері обігу лікарських засобів України щодо збору та передачі інформації про побічну реакцію під час застосування лікарських препаратів. Для цих цілей Ваші дані, які можуть бути використані для ідентифікації під час внесення до бази з безпеки лікарських засобів, будуть додані як стать, вік, контактна інформація з метою їх захисту, відповідно до вимог законодавства. Якщо у Вас виникла побічна реакція, або Ви вважаєте, що подія, яка виникла у вас, може бути пов'язана з використанням ЛЗ, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Побічна Реакція (ПР) - це розвиток несприятливої зміни у стані здоров'я пацієнта на тлі використання лікарського засобу, незалежно від причинно-наслідкового зв'язку з його застосуванням. ПР також може бути несприятливим симптомом (наприклад, нудота, біль у грудях), ознакою (наприклад, тахікардія, збільшена печінка) або аномальним результатом дослідження (наприклад, відхилення лабораторних показників від норми, зміни ЕКГ).

Ви можете повідомити іншу інформацію, пов'язану з безпекою лікарського засобу, а саме про індивідуальну непереносимість, відсутність ефективності лікарських препаратів, передозування, лікарську взаємодію, а також про інші факти та
обставини, що становлять загрозу життю або здоров'ю людини.